TBVECHI Притисок Сензор, од не ' Рѓосувачки Челик Спреј Бои Машина Притисок Трансдуцерот Сензор 243222 Одговара за Распрскувачи 390/395/495/595 Боја Прскање Алатки

TBVECHI Притисок Сензор, од не ' Рѓосувачки Челик Спреј Бои Машина Притисок Трансдуцерот Сензор 243222 Одговара

Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76
Залиха:

Нерѓосувачки Челик Спреј Бои Машина Притисок Трансдуцерот Сензор.Име На Производ : Притисок Трансдуцерот Сензор.Материјал : силикон обланда+ ' рѓосувачки челик.Погоден за : Распрскувачи 390/395/495/595. Пакет Inckude : 1 x Притисок Сензор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата