Кујна Сад за Чистење со Четка за Чистење Анти-Нула Јадење Scrubbers со Долго Мала Сина Боја ПП се Справи со 6 Scourer Поставите Погоден за Повеќенаменски Домаќинство Чистењ?

Кујна Сад за Чистење со Четка за Чистење Анти-Нула Јадење Scrubbers со Долго Мала Сина Боја ПП се Справи со 6 Scourer

Достапно за вашата нарачка
DEN 358.80
Залиха:

Кујна Јадење Чистење со Четка Дланка Одржана Не-Нула Јадење Scrubber Сет со 2 PP перење scrubby чиста подлога за Чистење.Совршен за чистење садови, садови и тави.Доволно силна за да чистење садови,мијалник и Мека доволно за да внесете еден мал простор.Чистење Чистење Повеќенаменски Домаќинство Четка доаѓа со мали PP и долго се справи со Чистење со Четка со Не-Нула Тенџере Scrubber со Перење Влошки кои се отстранлив Полиестер Влакна Мрежа за Чистење Обложени Прибор Нема Нула за Чистење со Четки.Сето ова цел кујна чистење со четка совршено решение за чистење на вашата сите кујнски прибор и површини,тенџере scrubbers за кујна за чистење со четки за домаќинство користите првенство почиста потоне шише тесен врат сад за миење садови чистење со четка долго се справи со чистењето големи зеленчук кои не ги споделите вашите раце се влажни и валкани.Можете лесно чистење надвор тврдоглав храна остатоци и било печени-на хаос.Држете кујната четка главата и со рачка и ротираат спротивно од стрелките на часовникот за да го замените замена четка главата.Ги заштитат рацете од допирање на дното на садот и на чистење агент или dishwash сапун и директно. [ИЗДРЖЛИВОСТ] : Оваа кујна cleaning tool е направен од врвен квалитет материјал. [АНТИ-НУЛА]- Нејзината полиестер мрежа е погоден за чистење обложени прибор и други обложени производи.Чистење со четка се погодни за не-стап тави, пример, перење на садови садови, садови, cooktops, чаши, чинии, чаши, тоне, кујни.На dishwand се справи со е исто така направен од силикон, кој е анти-лизга и лесно да се користи.Моќен scrubber и измијте способност, може да ве направи лесно се отстрани остатокот храна, дамките и нечистотијата.Полиестер текстилни материјали, животната средина-пријателски боење, АЗО бесплатно, без штетни материјали или метал и машина за миење Садови безбедно.Може да потрае долго постапува чистење со четка со вас кога ќе патуваат од едно место до друго.Овој производ е долготраен и издржлив - од полиестер meshes и мала рачка на Dacron - и двете се силен и здрав може да биде корисно за неколку месеци. [ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ЧИСТЕЊЕ АЛАТКАТА ] : Ова чистење алатка служи за повеќе цели, како за чистење на мрсна кожа и храна изгорени прибор, тоне, други пластични tools, и дамки на подот, бањи, плочки, и гас печки, мебел.Изградена во виси дупка за да се задржи суви и чисти во секојдневна употреба, исто така, направи што повеќе флексибилни во кујната.Нејзината густа, круг во облик на мрежа не ја напуштат секоја дамка, изгорени храна, и масло на површината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата