2 парчиња Двојно & Единствен Патент Куче Измет Торба Носителот, Куче Измет Торба Фармацевт Поводник Прилог со Кука, Пет Отпад Торба Фармацевт, Вклучувајќи 2 Тек на Pick

2 парчиња Двојно & Единствен Патент Куче Измет Торба Носителот, Куче Измет Торба Фармацевт Поводник Прилог со Кука,

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

Секој фармацевт доаѓа со крст-стил излез за брз извлекувајќи торба еден по еден и лесен пристап до отпад кеси.Секое куче измет торба носителот доаѓа со кука кој можете да го закачите на вашиот поводник, патна торба или чанта, а потоа го носат измет отпад торба тек со вас.Совршен за куче одење, куче обука, пешачење со кучиња или одмор и многу повеќе. 【Преносни Додатоци】Двојно zippered куче измет торба носителот има совршена големина (4.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата