Алпска PDX-V9, 5-Канален Екстремни Моќ Густина Дигитален Засилувач

Алпска PDX-V9, 5-Канален Екстремни Моќ Густина Дигитален Засилувач

Достапно за вашата нарачка
DEN 15119.52
Залиха:

Алпска PDX-V9 Канал 5 Моќ Густина Дигитален Засилувач.ЦЕА-2006 Моќ Оценка : 100 W RMS x 4 + 500 W RMS x 1. Пластовидно инсталација дизајн со пред-panel контроли.Брз-поврзете звучници конектори. 1600 W Max, 5-Канален PDX Серија Автомобил Засилувач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата