Acooltd Крик Маска,Крик Прашина Маска, 600D Водоотпорен, Прашина-Доказ, УВ-Отпорни Крик за Заштита на Маската, Идеален за производство на Електрична Winches 8500-17500 Lbs

Acooltd Крик Маска,Крик Прашина Маска, 600D Водоотпорен, Прашина-Доказ, УВ-Отпорни Крик за Заштита на Маската,

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.76
Залиха:

【Издржлив Материјал】Направени од 600 D Оксфорд ткаенина која е времето-отпорни, прашина-доказ.Оваа прашина маска за електрична winches може против дамки од нечистотија и влага дека може да се соберат поради дожд, снег, град, итн. 【Компатибилност】 Големина:22" x 7" x 9"/55.88×17.78×22.86 cm.Оваа маска за електрична winches може да се користи за различни winches во 8,500 на 17,500 фунти капацитет опсег.Проверете ги вашите winches димензии за правилно се вклопуваат. 【Сите Временски】Водоотпорен, УВ отпорни, одлична заштита за вашиот крик од прашина, вода и сончева светлина, без оглед на отворен, затворен, или на пат, да се продолжи животот на крик капак. 【Еластична Бенд Дизајн】Пораби во еластична бенд околу рабовите,помага да се заврши околу крик тесни.Тоа мора да се вклопи во вашиот крик убаво и тесни, што си сигурен дека буквално ништо не може да навлезат и да наштети на вашето драгоцено опрема!. 【Услуга】Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Вашата шопинг искуство треба да биде совршен во секое време.Детали за производот : Материјал : 600 D пвц обложени Оксфорд ткаенина Боја : Црна Маска Големина : 22 x 7 x 9inchs/55.88×17.78×22.86 cm Тежина : 270g Пакување големина : 30*25*2 CM Погоден опсег : 8,500 да 17,500 Lbs Карактеристики : 1.УВ третирани, заштита на Winches од сонцето штета. 2.Водоотпорен покритие прави крик сува и далеку од rusting. 3.Штити од дожд, снег, сонце, птичји измет, дрво пса и нечистотија и нема да попуштат во ладно време. 4.Премиум материјалот целосно спречување на ситна прашина освојувањето на вашиот winches, да ги задржи вашите winches секогаш чист и изгледа како нова. 5.Еластична шок кабелот во дното полите за брзо и тесни се вклопуваат. 6.Лесно да се Мијат и Брзо да се Исуши 7.Лесен за складирање и за Носење 8.Без разлика дали се на отворено, во затворени простории или на патишта, winches покрие нудат неверојатно ниска цена убава и врвен заштита од прашина, вода и сончева светлина.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата