ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 12cm Модерна Цинк Легура Прозорецот се Справи со Рамен Отворање на Прозорецот се Справи со

ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 12cm Модерна Цинк Легура Прозорецот се Справи со Рамен Отворање на Прозорецот

Достапно за вашата нарачка
DEN 1454.40
Залиха:

Изборот на home safety. 1. Прозорецот се справи со усвојува премиум цинк легура материјал, издржлив и носат‑отпорни. 2. Деликатна прозорец рачки, погодно за вас да го отворите и затворите прозорецот, со висок степен на безбедност. 3. Таписерии изработка, силна practicability, погоден за повеќето прозорец инсталации. 4. Мазна површина, отпорност на корозија, оксидација отпор, нема рѓа, без деформација.Модерната Цинк Легура Прозорецот се Справи Дома Хардвер Фитинзи за Рамен Отворање на Прозорецот Black Feature : 1. Прозорецот се справи со усвојува премиум цинк легура материјал, издржлив и носат‑отпорни.2. Деликатна прозорец рачки, погодно за вас да го отворите и затворите прозорецот, со висок степен на безбедност.3. Таписерии изработка, силна practicability, погоден за повеќето прозорец инсталации.4. Мазна површина, отпорност на корозија, оксидација отпор, нема рѓа, без деформација.5. Поддршка сокриени завртка инсталација, висока јачина, погоден за семејството и за комерцијална употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Прозорец Handle Material : Цинк Alloy Style : Модерна и Simple Application : Сите Window Color : Black Weight : Прибл. 200g / 7.1 oz Product Големина : се Справи со Должина : Околу. 12cm / 4.7 in Hole Растојание : Прибл. 1cm / 0.4 in Hole Дијаметар : Прибл. 6mm / 0.24 in Package Листа : 1 x Window Handleonly над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Window Handle
Material:
Zinc Alloy
Style:
Modern and Simple
Application:
All Window
Color:
Black
Weight:
Approx. 200g / 7.1oz
Product Size:
Handle Length:
Approx. 12cm / 4.7in
Hole Distance:
Approx. 1cm / 0.4in
Hole Diameter:
Approx. 6mm / 0.24in
Package List:
1 x Window Handle :
only the above package content, other products are not included. :
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering :
2. The color may show different differences, please understand :

Најдобри предлози во категоријата