Хартија Палета, 25 Листови за Еднократна употреба Gouache Маслото Мешање Палета Бела Хартија Палета Подлога за на доградба на Акрилни Бои Масла Акварели Caseins

Хартија Палета, 25 Листови за Еднократна употреба Gouache Маслото Мешање Палета Бела Хартија Палета Подлога за

Достапно за вашата нарачка
DEN 254.16
Залиха:

Лесен за Употреба-Содржи палецот дупка за лесно ракување за време на сликата процес.Одлична алатка за вас за промена точни боја за вашата слика.Висок Квалитет на Трудови-На impermeable слој на површината може да се спречи пигмент од пенетрација.Хартија А4 големина и има 25 компјутери сет за да се исполнат вашата област и квантитетот потреби.Нема Неред-расположливиот листови се елиминира неуредна расчистување, нема потреба да перење тоа.Мулти Цел-расположливиот палета на хартија обезбедува совршена површина да се користи за мешање на сите видови на бои како што се нафтата бои, акварели, акрилни бои и caseins.Гаранција за квалитет-Ние снабдување со 1 година гаранција, 30 дена за враќање на пари, 7x24 часа е-мејл поддршка.Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас.Спецификација : Предмет Тип : Палета Материјал : Хартија за Количество : 25 Листови во Боја : Бела Пакет Листа : 1 x Расположливиот Палета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата