Bondhus 12162 4.5 мм Хексадецимален L-Клуч - Долго

Bondhus 12162 4.5 мм Хексадецимален L-Клуч - Долго

Достапно за вашата нарачка
DEN 256.80
Залиха:

Висок квалитет, професионална одделение.Гарантира за живот.Најсилниот алатки кои се достапни насекаде.Целта на висок квалитет алатка е да се обезбеди побрз, полесен, и помалку скапи средства за вршење на задача.Bondhus се стреми да им обезбеди не само "добри" алатки, но најсилните алатки кои се достапни насекаде.Задоволството на клиентите е она што ние се стремиме.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата