Joolz AER - Браник Бар - Додаток за Шетач - Совршено се Вклопуваат - Дополнителна Удобност - Елегантен Дизајн - Една Рака го Користите - Лесно да се Закачите - Црна Јаглерод

Joolz AER - Браник Бар - Додаток за Шетач - Совршено се Вклопуваат - Дополнителна Удобност - Елегантен Дизајн -

Достапно за вашата нарачка
DEN 1032.00
Залиха:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.На Joolz Aer браник бар да се најдат во голем избор на бои кои одговараат на вашите leatherette handlebar и придава без напор да го шетач рамка.Висат вашиот малку еден омилени играчки исклучите оваа елегантна браник бар да се направи да се чувствуваат екстра удобни и безбедни, со малку повеќе допир на playfulness.Убаво е да се има нешто да се запознаат држат кога сте venturing надвор во голема ширум светот.Лесно е да се користи само со една рака, па така брзо можете да менито што се тоа отворени ако сакате да ги собереш вашето бебе нагоре.И кога е време да се продолжи по својот пат, едноставно кликнете на неа затворен повторно, и исклучување одите.Убаво е да се има нешто да се запознаат држат кога сте venturing надвор во голема ширум светот.Висат вашиот малку еден омилени играчки исклучите оваа елегантна браник бар да се направи да се чувствуваат екстра удобни и безбедни, со малку повеќе допир на playfulness.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата