uxcell 6mm да 6.35 mm Понесе Крути Цевки 25мм Должина 19mm Дијаметар Алуминиум Легура Вратило Спојка Конектор Сребро.

uxcell 6mm да 6.35 mm Понесе Крути Цевки 25мм Должина 19mm Дијаметар Алуминиум Легура Вратило Спојка Конектор Сребро.

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

Конекција Понесе Дијаметар : 6mm да 6.35 mm; Должина : 25мм /0.98 инчен, надворешен Дијаметар : 19mm/ 0.75 инчи; со Завртки M4.Топ тесни тип крути цевки,висок вртежен момент со ригидност, ниска инерција и одлична чувствителност.Без ротација јаз, еластична акција може да се направи се за симетрични аголна неусогласеност, одржување слободни, масло доказ и отпорност на корозија.Направени на висока јачина алуминиум легура со интегриран структура.Answer : ___________________________ NOTE : цврсти тип во суштина не дозволува ексцентричност, и тоа мора да биде целосно прилагодени за време на употреба.Цврсти Спојки може да понуди солидна врска помеѓу два шахти со висока прецизност и вртежен момент.Тоа нема неусогласеност апсорпција способности.Нема движење е дозволено помеѓу две шахти и машината систем бара подмачкување во многу пати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата