Кабинетот Ниска Доза на Аспирин 81mg за Возрасни и Деца 12 и Горе, Бавно Ослободување Сила за Дневен Режим, да се Спореди со Bayer Активни Состојки, 365 Обложени Таблети

Кабинетот Ниска Доза на Аспирин 81mg за Возрасни и Деца 12 и Горе, Бавно Ослободување Сила за Дневен Режим, да

Достапно за вашата нарачка
DEN 335.76
Залиха:

Да се спореди со Bayer Аспирин – Ова ниска доза обложени аспирин содржи исти активни состојки ќе се најдат во Bayer, но на дел од трошоците за прифатлива, сигурен поддршка може да смета.Ниска Доза Дневен Режим – Овие бавно дејство на ниски дози на аспирин 81mg таблети обезбеди повеќе конзистентна порака за разлика од непосредна болка за да им помогне го задржи твојот ум, телото и зглобовите активни со намали напнатоста.Лесен-за-Проголта Обложени Таблети – Кабинет кои се стремат 81mg доаѓа во enteric обложени таблети кои може да се проголта повеќе лесно со вода и да го достигне вашиот дигестивен тракт, подобро е да обезбеди ефикасна поддршка.Помага во Намалување на Воспаление Од главоболки и болки во зглобовите да се болки во мускулите нашите nonsteroidal обложени аспирин можат да помогнат во намалување на воспаление што може да остане активен и се фокусираше дома, на патување, или на работа.Важни Безбедносни Препораки – Секогаш консултирајте се со вашиот лекар пред користење ниска доза на аспирин 81mg или други лекови пред да се користи.Пијат полна чаша вода со секоја доза и не надминува препорачува употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата