NCAA Државата Вашингтон Cougars Кожа и Платно Padfolio, Црна

NCAA Државата Вашингтон Cougars Кожа и Платно Padfolio, Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 574.32
Залиха:

Платно,Најлон,Кожа.Увезени.Официјално лиценцирани колеџ производ.Врзан во ред жито кожа.Издржливи Платно заврши со најлон за внатрешни работи. 6 картичка слотови за значки, бизнис картички, хотел копчиња и повеќе.Целосно фрлија метал Вашингтон Св. Cougars амблем што го прави совршен подарок за спортски љубов бизнис професионални во вашиот живот.Нашата кожа и платно Padfolio совршено се вклопува форма и функција.Атрактивни Портфолио е обврзана во ред жито кожа со атрактивна платно заврши и внатрешни работи е мека најлон.Овој висок квалитет на бизнис додаток, исто така, има целосно фрлија метал Вашингтон Св. Cougars амблем дека е суптилно се постави во аголот на организаторот.Тоа е преполна со карактеристики како 6 картичка слотови за значки, бизнис картички, хотел копчињата или кредитни картички и ИДЕНТИФИКАЦИЈА со голем џеб за лабава трудови и пишување таблета Слот се прави тоа-мора да има за професионални во движење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата