Rx Рецепт 2-Унца Шут Стакло | Партија Shot Чаша За Barware Сет за Собирање | Смешни Drinkware за Коктели, Виски, Текила, Вотка, Возрасни Пијалоци

Rx Рецепт 2-Унца Шут Стакло | Партија Shot Чаша За Barware Сет за Собирање | Смешни Drinkware за Коктели, Виски,

Достапно за вашата нарачка
DEN 262.80
Залиха:

Тренди Drinkware : Додадете некои стил и талент за вашите пијалоци со оваа смешна shot чаша, и комична и трендовски дизајн.И забавно и функционална, оваа партија шут стакло го прави одличен прилог на вашето barware сет за колекција.Забава Дизајн : Sip освежителен пијалок со хумористични пресврт.Овој Rx Рецепт Shot Чаша карактеристики смешен рецепт таблета шише дизајн што е сигурно да се направи сите да се смееме.Пространа Големина : Овој шут стакло има околу 2 унци на вашите омилени пијалоци.Цврсти и издржливи, премиум квалитет на изградба карактеристики на класичната форма која го прави стакло лесно да се одржи.Карактеристики тенок раб на rim за лесно да пие.Направи Изјава : Се на животот на лица со ова комично шут стакло.Рецепт-стил на дизајн карактеристики смешен изреки, вклучувајќи и листа на "side effects" што се вели, "Овој пијалок може да предизвика среќа, смеа, и караоке пеење.".Го прави Голем Дар : Трендовски drinkware за употреба околу куќата, за статистика, партии, како и други посебни прилики.Уживајте во вашата омилена возрасни пијалоци со оваа забавна 2-унца shot чаша, или дар на алкохол љубовник во вашиот живот.УЖИВААТ ЕДЕН ШУТ НА ТЕЧНИ СРЕЌА Алкохол, тоа е токму она што лекарот нареди!Овој Rx Рецепт Shot Чаша карактеристики смешен рецепт таблета шише дизајн, вклучувајќи и потпис проѕирен портокалова боја.Шеги се бескрајни, со оваа смешна shot чаша дека карактеристики хумористични изреки како, "Земете еден пијалок од уста, се повторува се додека пијан" и многу повеќе.Постои, исто така, сатирични листата на "side effects" што се вели, "Овој пијалок може да предизвика среќа, смеа, и караоке пеење." ТРЕНДИ DRINKWARE Изграден да се одржи околу 2 унци на вашиот омилен возрасни пијалоци, оваа партија шут стакло е сигурно да се донесат насмевка на вашето лице со нејзините комични дизајн.Забава и функционален, овој шут стаклена чаша е совршен за секојдневна употреба околу куќата, во канцеларија, партии, како и други посебни прилики.Совршена за уживање со чаша виски, текила, вотка, и други популарни коктел пијалоци.Цврсти и издржливи, премиум квалитет на изградба карактеристики на класичната форма која го прави стакло лесно да се одржи шут по истрел.Овој Rx Рецепт 2-Унца Шут Стакло го прави голем плус на секое barware колекција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата