COMOK Машки Конец Месинг 90-Степен Лево Конектор Воздушниот Компресор Проверете Вентил Резервни Делови (Злато на Ѕвонење)

COMOK Машки Конец Месинг 90-Степен Лево Конектор Воздушниот Компресор Проверете Вентил Резервни Делови (Злато на

Достапно за вашата нарачка
DEN 897.60
Залиха:

Оваа Воздушниот Компресор Проверете Вентил се неверојатно издржливи.Одлична замена за стари или скршени проверете вентил на вашиот воздушниот компресор.Воздушниот компресор проверете вентил лесно да се инсталира со темата поврзување завршува.Карактеристики на Трајни Вентил кој се Затвора кога Воздухот е Исцедена од Компресор Главата.Трите машки конец конектори се соодветно цевка за поврзување, воздушниот притисок во резервоарот и компресор клипот пумпа.Име на производ : Воздушниот Компресор Проверете Вентил Материјал : Месинг Бои : Златен Тон;Тежина : 59g Машки Навој Дијаметар : 9mm/0.35"16mm /0.63"20mm /0.7" Пакет : 1 x Воздушниот Компресор Проверете Вентил.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата