Платформа Камион Количка за Рака Камион Тешки Нерѓосувачки Притисни Количка Flatbed Количка со Шупливи Од Платформа за Багаж Багаж се Движат Транспорт Flatbed Количка (Г?

Платформа Камион Количка за Рака Камион Тешки Нерѓосувачки Притисни Количка Flatbed Количка со Шупливи Од Платформа

Достапно за вашата нарачка
DEN 2330.40
Залиха:

Виткање платформа притисни количка е одличен за дом, канцеларија, магацински простор, гаража, работилници, школи, градина употреба.Нерѓосувачки челик шупливи плоча, количка рамна плоча направен од подебели челични цевки е полесен при вршење на високо оптоварување.Капацитет : мал : 200kg/ 440lb, Средни 300kg/ 660lb, Големи : 400kg/ 880lb.Материјал : не ' рѓосувачки челик.Големина на : Мал : 70*50*84cm(27.6*19.7*33.1 инч), Medium : 90*60*84cm(35.4*23.6*33.1 инч), Големи : 100*60*88cm(39.4*23.6*34.6 инч).Без разлика дали сте се движат предмети за домаќинството, дрвени штици или багаж, ова dolly може да го направи тоа на сите!И без оглед на тоа каде се користи, на свитлива структура е совршен за лесно складирање во вашата гаража, подрум, канцеларија, складирање плакарот или склад.Спецификации : Предмет тип : push cart Load капацитет : 200kg/ 440lb, 300kg/ 660lb, 400kg/ 880lb Material : metal Size : Мал : 70*50*84cm(27.6*19.7*33.1 инчи)Медиум : 90*60*84cm(35.4*23.6*33.1 inch)Големи : 100*60*88cm(39.4*23.6*34.6 инчи)Забелешка : 1. Ве молиме изберете големина, боја и бројот на парчиња пред да нарачате.2. Само производ е вклучен, други реквизити се користи за снимање не се вклучени во производот, ве молиме потврдете пред купување.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, некои грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата