Tongina Дрвени Модел Алатки Носителот Кабинет Складирање Стои Багажник за Молив Accs

Tongina Дрвени Модел Алатки Носителот Кабинет Складирање Стои Багажник за Молив Accs

Достапно за вашата нарачка
DEN 743.76
Залиха:

Одговараат за малата сцена, прирачник модел на производство.Ultifuncational модел правење workbench, дрвени хоби модел на боја алатка во комбинација кабинет за модел се направи.Лесен за монтажа за побрзо, професионална работа.Материјал : Дрвени.Големина : Прибл. 300x300x120mm / 11.8x11.8x4.72inch.Опис : - Ultifuncational модел правење workbench, дрвени хоби модел на боја алатка во комбинација кабинет за модел се направи. - Лесно да собрание за побрзо, професионална работа. - Одговараат за малата сцена, прирачник модел на производство. - Материјал : Дрвени - Size : Прибл. 300x300x120mm / 11.8x11.8x4.72inch Package Вклучува : 1 Постави Модел во Комбинација Cabinet Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во size Due на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата