Појас Сандер Мини Десктоп DIY Брусење и Полирање Машина 10000Rpm Погоден за Метал Алуминиум Пластика Дрво Килибар Керамика и Стакло Jade Итн

Појас Сандер Мини Десктоп DIY Брусење и Полирање Машина 10000Rpm Погоден за Метал Алуминиум Пластика Дрво Килибар

Достапно за вашата нарачка
DEN 1036.80
Залиха:

Високо-квалитетни материјали : производство усвојува дебели челик дизајн, направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи.Лесен за користење : дизајн на менување и прилагодување на абразивни појас прави полирање машина лесно да ги користат и да работат.Подобрување на ефикасноста : крило орев worktable може да се прилагоди и полиран на повеќе агли и ефикасноста на работата е повисоко.Силна издржливост : високо-моќен мотор усвојува двојна лежишта и двоен излез шахти, кои имаат голем вртежен момент и повеќе издржливост.Прилагодливи брзина : 10000 револуции во минута, мини појас подвижни поддржува 7 брзина прилагодувања за да ги задоволат вашите потреби.Specification Name : Мини Појас Machine Voltage : 12-24 VNet тежина : 2.1 kg Power : 120w Speed : 10000r/min Size : 160*150*140mm Abrasive појас големина : 465*30mm Function : 7-speed брзина regulation Package1* Појас machine7* песок belt1*Мерење комплет∫.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата