Милер Професионални Електричен Нож Острилка за Директно Ножеви Дијамант Абразиви, Брзо се Острат, Поправка/Restore/полски Ножеви

Милер Професионални Електричен Нож Острилка за Директно Ножеви Дијамант Абразиви, Брзо се Острат, Поправка/Restore/полски

Достапно за вашата нарачка
DEN 959.76
Залиха:

Експерт Прецизност – остар нож е од витална алатка што ви треба во вашата кујна.На Милер нож острилка ќе ви помогне да се постигне професионален работ со 100% парична казна дијамант абразиви острат и усовршувајќи вашиот досадна ножеви.Секој нож агол може да се reshaped, рамномерно наострен и rejuvenated брзо и едноставно, со подобро прецизност од острат камен.Идеален За Разни Ножеви – нож острилка алатка има уникатна dual-фаза систем.Досадна, оштетени и кршливи ножеви може да се reshaped во првата фаза и да се полира и усовршуваа во втората фаза.Изостри со не ' рѓосувачки челик, тешко челик, керамички, спортски и виткање ножеви, големи и мали кон оптимална состојба.Безбеден И Лесен За Употреба - нема ризик се вклучени во своето работење.Едноставно позиција досадна сечилото на острат слот и да уживате во razor-острина во само секунди.Оваа острилка е погодна за двете десната рака и левата рака на корисниците.Секоја фаза има две места, еден слот за секоја страна на сечилото, лево и десно.Сега можете да го изостри без мака дури и за време на оброк првично училиште.Компактен Дизајн - Овој електричен нож острилка е практичен и едноставен дизајн е паметна инвестиција за вашето семејство кујна.Лесен и компактен, кујна направа простор-ефикасни и лесно ќе се вклопат во вашата кујна фиока.Супериорен Квалитет Со Милер - Ние сме тука да ви понуди само на најдобар квалитет на производи дизајнирани да го направат вашиот живот полесно.Ако ви треба било каква помош, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашата стручна поддршка на корисниците, секогаш е тука за вас!.Професионални готвачи и сериозни готвачи се потпираат на Милер УЛТРА-EDGE Дијамант Брус Електричен Нож Острилка за одржување на високи перформанси, мулти-bevel рабовите на нивните омилени ножеви.Можете да, сега, уживаат во професионални предност со ножеви на зачудувачки острина и издржливост.Милер ги вклучува најновите острат технологија во најсовремена технологија за да се создаде напредни перформанси рабови на сите на вашите парична казна остро ножеви.Вие ќе најдете на оваа електрични острилка исклучително едноставен за употреба.Овој уред може да се користи за да се изостри челик и керамички кујнски ножеви, спортски, и џеб ножеви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата