Sony бдп прикажува големи-S6700 4K Upscaling 3D Стриминг Blu-ray Диск Плеер ( Година Модел) со 6ft High Speed HDMI Кабел

Sony бдп прикажува големи-S6700 4K Upscaling 3D Стриминг Blu-ray Диск Плеер ( Година Модел) со 6ft High Speed

Достапно за вашата нарачка
DEN 333.60
Залиха:

Sony бдп прикажува големи-S6700 4 K Upscaling 3 D Стриминг Blu-ray Диск Плеер (2016 Година Модел).Поток од 300+ услуги, играат Play Station Сега игри и пронаоѓа вашите содржини на близу-4 K квалитет.Дури и безжично да се поврзете со Bluetooth слушалки, безжични звучници, игра контролори и повеќе.Се игра на музика од Цд-а и други формати на датотеки преку USB.Во КУТИЈА ВКЛУЧУВА : Sony бдп прикажува големи-S6700 4 K Upscaling 3 D Стриминг Blu-ray Диск Плеер Далечински Управувач (RMT-VB200 U) Батерии (Тип AAA x 2) Клиент Регистрација Картичка Упатството (Едноставен Веб-Manual) Гаранција Картичка.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6ft High Speed HDMI Кабел - Црна.Бдп прикажува големи-S6700 4 K Upscaling 3 D Стриминг Blu-ray Диск Плеер Поток од 300+ забава услуги, играат Play Station Сега игри и пронаоѓа вашите содржини на близу-4 K квалитет.Поток од 300+ апликации и услуги за забава на Резолуцијата Blu-ray Диск филмови, Двд-а, и фотографии во близина на 4 K квалитет на Play Station Сега : Поток и да уживате во Play Station 3 игри веднаш да се Поврзете со Bluetooth слушалки да уживаат безжичен слушање Мулти-соба стриминг со Song Pal Линк Стан Видите паметен телефон содржини на вашиот ТЕЛЕВИЗОР со Miracast прикажување на екранот технологија Уживате во брзи, стабилни Wi-Fi дури и кога стриминг во Full HD 1080p HD Blu-ray Disc playback со 2 D 3 D конверзија Посветла, повеќе lifelike слика со TRILUMINOS боја технологија Лесен пристап до апликации и функции со нови и корисничко подесување на Кориснички Интерфејс за Контрола на вашиот уред & пребарувате содржини од мобилен device6 со ТВ Side View Подобрена boot-up и вчитување пати со супер Брз Старт Уживате во музика, фотографии и видео преку предниот USB слот Искуство HD звук со Dolby True HD и dts-Master Audio да дознаат повеќе за вашите филмови со Gracenote Енергија Ѕвезда 3.0 во согласност Крак од вашите омилени апликации во Full HD Пристап преку 300 стриминг услуги и да уживате во бескрајна забава, вклучувајќи филмови, ТВ емисии, музика и повеќе од вашите омилени апликации како Netflix, You Tube, Hulu Плус, Пандора, Инстант Видео, и повеќе.Резолуцијата вашата забава да близина на 4 K квалитет Добиете најмногу од вашиот 4 K Ultra HD ТЕЛЕВИЗИЈА.Зголемете ја вашата Blu-ray филмови, Двд-а и фотографии во близина на 4 K квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата