TiMOVO Заштитни Случај за Nintendo Switch OLED Модел 2021, Транспарентни КОМПЈУТЕР Хард Школка Трајни, Анти-Нула Отстранлив се Справи со Заштитна Маска со 6 Игра Картичка Слотови

TiMOVO Заштитни Случај за Nintendo Switch OLED Модел 2021, Транспарентни КОМПЈУТЕР Хард Школка Трајни, Анти-Нула

Достапно за вашата нарачка
DEN 311.76
Залиха:

【Компатибилност】- заштитен капак е специјално дизајниран за Nintendo Switch OLED Модел 2021, кој е тенок, лесен и удобно да се одржи. 【Премиум Материјалот】- Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, тешко школка е цврсти и издржливи, заштита на вашиот уред од испакнатини, гребнатини, или друга штета.Оваа транспарентна случај покажува исклучи оригиналната убавината на вашата Switch. 【6 Складирање Картичка Слотови】- Опремен со 6 игра картичка неговото место, тоа е погодно за да ги чувате и да ја користите игра картички без оштетување на вашиот игра картички. (Забелешка : Заради играта картичка складирање отворот на задната страна, вие не може да се стави директно во полнење на обвинителна клупа по користењето на оваа заштитни случај.). 【Токму Шупливи-out】- Прецизно отсекување на испис на овој случај, не само што ќе ви овозможи слободно да се приспособат на широк застане, но, исто така, ќе ви овозможи лесно да пристапите до сите копчиња, поврзување на порти и сите други опции и контроли. 【Лесно да се Инсталира & Отстрани】- Оваа светлина и издржливи заштитни случај е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Покрај тоа, на Радост-Един на двете страни може да бидат отстранети одделно без полетување на заштитни случај, што е многу погодно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата