Замена Уво Влошки Компатибилен со Bose 700 од Earpad Момци (Бела)

Замена Уво Влошки Компатибилен со Bose 700 од Earpad Момци (Бела)

Достапно за вашата нарачка
DEN 1370.40
Залиха:

✅КОМПАТИБИЛНОСТ : Bose 700. ✅УЛТРА УДОБНОСТ : Дизајнирани за екстремни удобност со повеќе дише leatherette и обичај се вклопуваат мемориска пена.Earpads толку удобно ќе може да спие преку оние долги летови. ✅Поголема ТРАЈНОСТ : подолготрајни замена уво перница која се протега на животот на вашиот Bose 700 NC безжични слушалки.Овие Bose 700 замена уво влошки се специјално дизајнирани за долготрајна удобност со твоите Bose 700 Бучава Поништување на Слушалки. ✅ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Замена уво влошки се лесно да се инсталира на вашиот Bose 700 слушалки.Едноставно користење отстранување алатка за посебен стариот earpad од earcup потоа отстранете екранот лагер.Следната придржуваат на нови екран лагер и да ја инсталирате на уво влошки со кршење на клипови на задната страна на во earcup. ✅EARPAD МОМЦИ ЗАШТИТА : 1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА – Ако сте незадоволни, ние со задоволство ќе размена или да ви даде целосна наплата!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата