PureBites Миксери во Вода за Мачки

PureBites Миксери во Вода за Мачки

Достапно за вашата нарачка
DEN 268.80
Залиха:

Направени со само 2 состојки; 100% чиста Диви Skipjack Туна 100% Чиста Диви Skipjack Туна & Пилешки Гради во вода.Мачките сакаат вкусот на Pure Bites бидејќи нашиот третира чиста, заклучување во арома, текстура и свежина, тие се жедни.Мачка родители љубов Pure Bites бидејќи нашиот третира се богати со хранливи материи за среќен и здрав живот.Pure Bites Миксери можат да се хранат, како се третираат, на мезе, а topper или миксер. 100% Природни & Жито Слободни, богати со Протеини и само 31 калории по послужавник.Нашите производи се идеални за мачки со здравствени проблеми или домашни миленици кои се со прекумерна тежина, дијабетична, имаат алергии, гастроинтестинални нарушувања, или ограничена исхрана.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата