Мини Countertop Wastebasket корпата за Ѓубре, Шминка Носителот Суета Бања, Кујна Автомобил Десктоп Канцеларија, со 60 Пластични Кеси (Розева)

Мини Countertop Wastebasket корпата за Ѓубре, Шминка Носителот Суета Бања, Кујна Автомобил Десктоп Канцеларија,

Достапно за вашата нарачка
DEN 366.96
Залиха:

СТИЛСКИ & ДОМОТ – Овој дизајнер парче е совршен за отпад, како што ткиво, храна, шминка и други мали отпад.МИНИ – ги импресионираат другите со ова малку убавина кој совршено се вклопува секаде.МУЛТИ – Може да се стави било каде и да се, исто така, се користи за организирање работи како козметички четки, цевки и спреј лименки.Бидете креативни!.ПЛАСТИЧНИ КЕСИ ВКЛУЧЕНИ – Заврши вашето искуство со нашиот обичај се вклопуваат 60 точки на пластични кеси кои се вклучени бесплатно за вас.Дизајниран да остане уредно скриени, но уште поважно, се силни и издржливи без кинење или протекување. 100% ЗАДОВОЛСТВО – Ако не сте задоволни со нашата производ за било која причина, ги споделите со нас.Може да се стави било каде и да се, исто така, се користи за организирање работи како козметички четки, цевки и спреј лименки.Бидете креативни!Ги импресионираат другите со ова малку убавина кој совршено се вклопува секаде.СТИЛСКИ & ДОМОТ – Овој дизајнер парче е совршен за отпад, како што ткиво, храна, шминка и други мали отпад.МИНИ – ги импресионираат другите со ова малку убавина кој совршено се вклопува секаде.МУЛТИ – Може да се стави било каде и да се, исто така, се користи за организирање работи како козметички четки, цевки и спреј лименки.Бидете креативни!ПЛАСТИЧНИ КЕСИ ВКЛУЧЕНИ – Заврши вашето искуство со нашиот обичај се вклопуваат 60 точки на пластични кеси кои се вклучени бесплатно за вас.Дизајниран да остане уредно скриени, но уште поважно, се силни и издржливи без кинење или протекување.ЗАДОВОЛСТВО – Ако не сте задоволни со нашата производ за било која причина, ги споделите со нас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата