Aaphy 6 Shot Чаша Фармацевт со Коцки и Чистење со Четка (Розева)

Aaphy 6 Shot Чаша Фармацевт со Коцки и Чистење со Четка (Розева)

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ – Ова фармацевт може да се користи на различни начини, таа може да дејствува како shot чаша превозникот/шут носителот, снимен стакло фармацевт, а пијалаци фармацевт, вино фармацевт, дома бар итн.ЧИСТИ И ЕЛЕГАНТЕН – шест-shot фармацевт обезбедува чиста и дури и дистрибуција на течност, сите што треба да направите е да се прелива вашиот течност во центарот на држачот.Таа, исто така доаѓа со шишенце со четка за да се обезбеди проток канали се темелно исчистени, по употреба.МИНИ БАР ПОДГОТВЕНИ – shot чаша фармацевт може да послужи како мини бар на вашите мали собири.Тоа дури и може да послужи како инстант коктел создателот/ коктел фармацевт како што обезбедува дури и дистрибуција на различни течни состојки.Сите што ви треба е стаклени шишиња, се прелива, се прелива, и вашиот микс е спремен за вашата сопствена шест пакет направи.ЗАБАВА ПАКЕТ – Нашиот шут фармацевт доаѓа со тркалање умре за да додадете некои возбуда за собирање.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Нашите течни фармацевт е направен од високо квалитетни пластични, ослободена од токсини и издржливи.Шут очила се направени од храна одделение акрилик материјал и имаат висок пад отпор обезбедување на долготрајна употреба.ПРЕНОСНИ & ИЗДРЖЛИВИ – Тоа е совршена големина како што е корисна доволно за да се изврши за излети и трајни доволно.ПАКЕТ - Нашиот шут фармацевт е одличен додаток на вашиот хостинг колекција како тоа доаѓа целосно се одликува со 6 снимен очила, 6 анти-течење приклучоци, четка, и тркалање умре.Тоа е и функционален и елегантен пакет сигурни дека за да се создаде забава и релаксирачка атмосфера со вашите пријатели и семејството.Ова е погодна за сите домаќинства, ученичките домови, партии и слично.СОДРЖИНА - Shot Диспензерот : Преносни и функционална шут фармацевт/носител со 6 шут канали и стакло на сопствениците.Снимен Очила : 6 совршено големина шут чаши направени од здрав и јасно акрилик материјал.Анти-Течење Приклучоци : 6 течење приклучоци за да се спречи spills каде собир е помалку од 6. Возен Умре : 1 супер забава возен умре Четка : 1 шишенце со четка за да се обезбеди правилно чистење на ниско канали ДИМЕНЗИИ - Носителот/диспензерот : 5.12 инчи висок и 4.72 инчи широка Четка : 3.93 инчи долг Истрел очила : 2.59 инчи висок, 1.22 инчи широка Возен умре : 0.78 инч.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата