Apache 4308 (UT-250) Ултра Т-Топ Менгеме, 2.5 - 2.81

Apache 4308 (UT-250) Ултра Т-Топ Менгеме, 2.5 - 2.81

Достапно за вашата нарачка
DEN 138.00
Залиха:

Менгеме, се справува со висок вртежен момент.Седло создава униформа запечатување притисок околу спојка месо тело.Нерѓосувачки челик бенд, гром, и седло се спротивстави на ' рѓа, хемикалии и корозија.Јаглероден челик за заклучување орев со најлон вметнете ја елиминира орев и освојување на топ.Ултра Т-топ 304 нерѓосувачки челик бенд, гром, и седло се спротивстави на ' рѓа и корозија.Непречено седло е поврзан со 4 место завари за дополнителна сила и единствен печат, и јаглероден челик нут со најлон вметнете ја елиминира орев и гром напад.Ова се стега е оценет максимум 75 инчен фунти применува вртежен момент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата