Kipp 06611-2A287X25 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка, 1/4-20 Надворешен Навој, Ново-Зафат Стил, не ' Рѓосувачки Компоненти, Инчен, 25 mm Завртка Должина, Големина 2,

Kipp 06611-2A287X25 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка, 1/4-20 Надворешен Навој, Ново-Зафат Стил,

Достапно за вашата нарачка
DEN 153.12
Залиха:

Тип На Производ : Хардвер Се Справи.Објектот Пакет Димензија : 8.0 "L X 6.0" W X 2.0 " H. Точка Пакет Тежина : 1.0 Lbs.Земја На Потекло : Германија.За многу луѓе Ново·Контрола Прилагодлива Рачка претставува клуч за сигурна и удобно грчевито држејќи се за.Ова се справи обезбедува ориентирани кон иднината и моќни решение за речиси секоја работа и стегање проблем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата