Norlake 146407 Лево Фан Мотор 115V

Norlake 146407 Лево Фан Мотор 115V

Достапно за вашата нарачка
DEN 1791.84
Залиха:

ОЕМ замена дел.Пакет Димензии : 9.0 H x 5.0 L x 6.0 W (инчи).Пакет Тежина : 1.8 фунти.Земја на Потекло : Кина.Norlake 146407 Лево Фан Мотор 115 V.Вистински ОЕМ замена дел.Norlake стана лидер во високо-квалитетни ладење за комерцијални foodservice оперативен.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата