COVERGIRL Кети Kat Мат Кармин Создадена од страна на Кети Пери Kitty Purry, 0.12 оз (пакување може да се разликува)

COVERGIRL Кети Kat Мат Кармин Создадена од страна на Кети Пери Kitty Purry, 0.12 оз (пакување може да се разликува)

Достапно за вашата нарачка
DEN 131.76
Залиха:

Креиран од Кети Пери.Исполнет со шеј путер.Богат навлажнувачки кармин формула.Глајд модели на непречено.Опис на производот новиот мат е деми-мат.Претрупан, деми-мат нијанси создадени од Кети Пери.Нашите мат кармин има мека заврши дека се чувствува крем и влага на усните.Бренд Приказна Од Cover Girl Почнете со чисти, голи усните, се применуваат lip balm.Ова ќе помогне да се создаде непречено база.Дефинирање на обликот на усните со concealer, како Tru Blend Fix Stick Concealer.Пополнете ги вашите усни со lipliner, како COVERGIRL Усна Совршенство.Ова се однесува како база за да им помогне на кармин трае подолго.Се применуваат кармин или директно од цевка или со усна четка.Размачкана, а потоа додадете за згодна, полна боја усна изглед.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата