Каролина Чу Анти-Стареењето Вратот Емулзија, 1.7 Течност Унца

Каролина Чу Анти-Стареењето Вратот Емулзија, 1.7 Течност Унца

Достапно за вашата нарачка
DEN 1087.92
Залиха:

Тибетската печурки, реиши, и улонг чај делува како традиционалните супер-антиоксиданси за да се врати и зајакнување на кожата.Про-витамин B5) и витамин E промовира целокупната кожата wellness.Кожата се појавува повеќе светлечки и мазна.Постојано moisturizes во текот на денот.Не се тестирани на животни, нафта и paraben-free.Карактеристики утврдените мешавина на растенијата добиени од протеини, пептиди, и билни nutriments дека целта и да се зајакне уморни и кожата, помагајќи да се обезбеди оптимално еластичноста и лифт.За употреба, се применува.м.и стр.м.На деликатна области околу вратот и вилицата.За сите типови на кожа.Тибетската печурки, реиши, и улонг чај делува како традиционалните супер-антиоксиданси за да се врати и зајакнување на кожата.Про-витамин B5) и витамин E промовира целокупната кожата wellness.Кожата се појавува повеќе светлечки и мазна.Постојано moisturizes во текот на денот.Не се тестирани на животни, масло и paraben-free.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата