Бања Полица Мултифункционален Полица, Бања Туш кабина Складирање Полица, Водоотпорен и Moistureproof, Едноставна Инсталација, Кујна Зачин Полица, D-J

Бања Полица Мултифункционален Полица, Бања Туш кабина Складирање Полица, Водоотпорен и Moistureproof, Едноставна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1656.00
Залиха:

⋆ [Инсталација метод] Holefree инсталација, нема ѕид штета, силна лепливоста, едноставен и лесен. ⋆ [Holeout дизајн] потрошувачка дупка дизајн на дното на полица обезбедува вентилација за да се спречи акумулација на вода и чувајте го сув, овозможувајќи ви да имате удобно и сува складирање искуство. ⋆ [Отстранлив фах] лента на дното на полицата може да се отстрани, што е погодно за често чистење и се избегнува средина за размножување на бактериите. ⋆ [Силна адсорпција сила] полица е инсталиран со вшмукување чаши, со силна адсорпција, водоотпорен и moistureproof, дури и ако тоа го носи гравитацијата во влажна средина, тоа нема да посебна полица од ѕидот. ⋆ [Материјал] полица е направен од нерѓосувачки челик и полипропилен, која не е rusty, antioxidation, водоотпорен и moistureproof, corrosionresistant, без страв од влажни средини, и лесно може да се реши за складирање проблеми.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата