Led String Светла, Sanniu Мини Батеријата Напојува од Бакарна Жица Ѕвездена Самовила Светла, Батерија Управувана Светла за Спалната соба, Божиќ, Партии, Свадба, Централен, ?

Led String Светла, Sanniu Мини Батеријата Напојува од Бакарна Жица Ѕвездена Самовила Светла, Батерија Управувана

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

*ГОЛЕМА ДЕКОРАТИВНИ СВЕТИЛКИ : Овие LED батерии управувана string Светлата се совршени за било декоративни проект.П : Како да ја отворите батеријата случај?.Висок квалитет led чипови се применува,многу чиста и светла,и речиси и да нема топлина,многу безбедно да се допре.Оваа бајка светла е тенка и флексибилна, можете лесно може да изграден да било форма, заврши околу дрвото водови или ограда.Да ги користите овие мини светла за да ги красат вашата партија, создавање радосна атмосфера, ги красат празници и Божиќ да уживате во среќни моменти, или стави овие led ѕвездена string светла во стаклена тегла, вазна, или обликот тоа околу венци, дрва, цвеќиња, и речиси се друго.LED string светлата е ниска потрошувачка на енергија.Тоа е местото каде ќе се применуваат притисок и движете се кон кабелот.Овие самовила светла оркестарот string изгледа како ѕвезди, ги красат вашата соби да уживате во релаксирачки амбиент на семејството време, ги красат вашата свадба да се запаметат вашите важни и романтичен момент.Не отсјај, мека топла светла, со цел да ги заштитите вашите очи.Ние тест секој светлина лежиште, и усвојување на единствен ликвидација форма.Тоа може да биде повече слободно, а вие не ќе се чувствуваат заробени со бакарна жица.Светла доволно без блескави очи. *СУПЕР СВЕТЛО : 50 LED чипови, може да се направи удобно, топло бела светла, оваа светлина атмосфера е неверојатен и неопходни за партија, свадба, Божиќ.Со стабилна 360 степени агол на гледање, батеријата управувана string светла го осветлуваат во секоја насока. *ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : НЕМА топлина проблем, не flicker The ултра тенок тенка бакарна жица намалување на енергетските трошоци.Оваа бајка светла е тенка и флексибилна, можете лесно може да изграден да било форма, заврши околу дрвото водови или ограда.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата