Лав Шепа Шетач Shield Воздух Дупки ЕВА Прозорец Патување Времето Shield Универзална, за Pushchairs Додатоци Колички Мантил(Сина)

Лав Шепа Шетач Shield Воздух Дупки ЕВА Прозорец Патување Времето Shield Универзална, за Pushchairs Додатоци Колички

Достапно за вашата нарачка
DEN 551.76
Залиха:

Дише материјал.Бренд Нови ЕВА HD прозорец, Тврд материјал, без виткање и замаглување, заштити вашето бебе е визија, да ги исполнуваат вашето дете е љубопитност кон надвор.двојно патент дизајн, лесен за пристап.(ЕВА прозорецот не може да се здипли).Погоден за различни видови s визија, да ги исполнуваат на вашиот детето љубопитност кон надвор.Удобен џебови.Силна ткаенини за одржување бебе производи.Двојно патент водоотпорен дизајн.Лесен за бебето да се добие во и надвор.Ратификација ткаенина;.Повеќе дише од пластични дожд покритие;.Воздушни дупки на двете страни.Дождот поклопецот на главен материјал од памук и лен + нано-слој,.Лав Шепа ќе не двоумете се да се стави мајки на леснотија и да се направи бебиња удобно на сите трошоци.Она што го прави нашиот производ уникатен?.Нашите производи се смислено дизајниран од страна на мајки и жени кои продолжи да посветува на истражување, развој и производство на високо-квалитетни и удобно бебе-производи за нега,Ние го става толку многу мисла и грижа во секој дизајн.што не е само за заштита на децата, туку исто така и за мајката погодност.Катјонската нано-слој крпа.Дождот поклопецот на главен материјал од памук и лен + нано-слој,Лав Шепа ќе не двоумете се да се стави мајки на леснотија и да се направи бебиња удобно на сите трошоци.Лав Шепа Шетач Маска, Уживаат во Секој Убав Момент Со Родителите,Оди и се Чувствуваат Повеќе Свеж Работи Надвор,се дружи со Семејствата,се Истражуваат Повеќе да се Забавуваат во Дневна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата