Halley Бања Крпи 4-Пакет – Турски Памук Ултра Мека, Абсорбента Бања Крпи – Врвен Квалитет, Машина Перат – Чоколадо Браун

Halley Бања Крпи 4-Пакет – Турски Памук Ултра Мека, Абсорбента Бања Крпи – Врвен Квалитет, Машина Перат –

Достапно за вашата нарачка
DEN 935.76
Залиха:

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и ДОЛГОТРАЈНИ – Ние во Halley нудат врвен квалитет, долготраен и издржлив 600 GSM крпи.Тие се OEKO-TEX и ISO 9001 заверена и нема штетни хемикалии се користат во процесот на производство на овие луксузни турски крпи сет.Ќе забележите прецизното внимание на детали кои ние да се стави во секоја крпа сет, со единствена шема дизајни и бои!Спа хотел Quality These турска бања крпи се создадени со антички уреденост на работ да додадете луксузен естетски.МАШИНА ПЕРАТ – Овие се машина перат крпи!Ние препорачуваме за перење со ладна вода пред првата употреба.Тие се тестирани и разгледувани бројни пати во текот на процесот на креирање на одржување на оптимална удобност, апсорпцијата, функционалност и безбедност. 100% ПАМУК, МНОГУ АБСОРБЕНТА – Оваа еден-на-еден вид турската плажа крпа е направена на лесни, абсорбента и свиленкаста мека памучна лесно да се исуши надвор по убаво туш, потопување во базен или пливаат во океанот!Откако се суви, се наведе во земјата, без да се грижите за следење на песок во вашиот дом или автомобил, како што е sandproof ќебе!.Ние ги користиме сите природни бои за да се избегнат какви било штетни хемикалии и не бледнее по мулти-перење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата