Дестинации Затворен Градина Бања Пешкир, Зелена

Дестинации Затворен Градина Бања Пешкир, Зелена

Достапно за вашата нарачка
DEN 1125.60
Залиха:

100% Памук исклучиво на Декорација.Освежување за печатење додава само точниот износ на боја за вашата бања. 100% чист памук; мека и абсорбента.Бања пешкир : 27" W x 52" Л ВКЛУЧУВА 1 КРПА Секој крпа се продава одделно.Машина перат.Добредојдовте на свој личен светилиште.Внатрешна Градина бања колекција е завет на луксуз која се наоѓа во природата.Најдете релаксација и подмладување со смирувачки зелени лисја сет против светла бела позадина во оваа бујна крпа. 100% памук.Увезени.ВКЛУЧУВА 1 КРПА Секој крпа се продава одделно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата