Nipitshop Закрпи Црна Сончоглед Лотос Цветови, Везови Закрпи Железо На Закрпи да се Шие На Applique Печ Обичај Ранец Закрпи за Мажи, Жени, Момчиња и Девојки Деца

Nipitshop Закрпи Црна Сончоглед Лотос Цветови, Везови Закрпи Железо На Закрпи да се Шие На Applique Печ Обичај

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

Големина : 5 X3.2 lnches.Топ Квалитетни и Детални Везови Печ.Совршен за Облека и Кеси / Совршен подарок за Роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката.Шие / Железо на Извезена Печ Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ние се обидуваме преку многу најдобро е да бидете сигурни дека секој клиент е целосно задоволни.Ако има проблем, ни порака!Ние сме среќни да ви помогнат. - Бесплатни Меѓународни Превозот. - Најмногу нарачки се испраќаат во рок од 1-3 дена.Доколку постои одложување на кои било вид, ние ќе ве контактираме веднаш. - Ние се наоѓа во Бангкок, Тајланд.Во нашето искуство, Меѓународна Пошта е донесено во десет до дваесет и работни дена зависи од вашиот локален земјата.Превозот Транзит Време : 7-14 дена за Европа, Австралија и Нов Зеланд 10-23 работни дена за САД и Канада - ве Молиме имајте на ум, ова е проценка и дека неочекувани одложувања надвор од нашата контрола дали се јавуваат од време на време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата