Куче Измет Торба Диспензерот за Куче, Мачка, Симпатична Куче Измет Торба Носителот Куче Отпад Торба Фармацевт Zippered Торбичка, Преносни Куче Измет Торба Носител(зеле

Куче Измет Торба Диспензерот за Куче, Мачка, Симпатична Куче Измет Торба Носителот Куче Отпад Торба Фармацевт Zippered

Достапно за вашата нарачка
DEN 1845.60
Залиха:

Материјал : направен од премиум нуркање платно, лесен и издржливи.Големина : 12 * 6.5 * 7 CM, Тежина : 0.28 КГ.Велкро buttonand може да се користи директно со влечење јаже.Достапна е во повеќе бои.Пакет се Вклучени : 1pcx Dog Измет Торба Фармацевт.Количина : 1pc Package се Вклучени : 1pcx Dog Измет Торба Dispenser Size : 12 * 6.5 * 7 CMMaterial : Нуркање cloth Weight : 0.28 KGProduct Функција : производот е фино направена и симетрични.Целокупната нуркање крпа материјал,метал патент,тока.Велкро buttonand може да се користи директно со влечење јаже.Достапна е во повеќе бои.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата