ALLTOP ТРЕВА Вештачка Трева Инсталација Алатка Жица Поправите

ALLTOP ТРЕВА Вештачка Трева Инсталација Алатка Жица Поправите

Достапно за вашата нарачка
DEN 694.80
Залиха:

За лесно и ефикасно да го поправи цвест на две парчиња на вештачка трева.Соодветна тежина и големина го прави одредување на работа лесно.Дизајниран со рачка и connection обрачот за прикачување на стап или цевка.Пеперутка ореви за олабавување и затегнување стап или цевка.КОРИСТЕТЕ PURPOSEThis алатка за брзо притискање на вештачка трева рабовите на лепак-обложена жица лента зад лепак spreader HOW ДА USEThere е превртена V облик нога пред алатка и притискање на панел(плоча) зад себе.Место превртен V нога помеѓу трева рабови и лепак-обложена(под трева рабови, но на лепак-обложена жица лента), тоа лифтови до трева рабови, додека се движи и повторно да се прилагоди на цвест подобро, тогаш со притискање на панелот зад која се поставува на рабовите притиска на рабовите надолу цврсто на лепак-обложена жица лента.Алатката е дизајниран со двете справи и обрачот конекторот, може да се користи на начин на свит начин со рака туркаат напред, или со стап или цевка со соодветна должина за да се инсталира во обрачот како долга рачка, така што ќе може да оди и да се поттикнат тоа брзо напред.ПРОИЗВОД SPECSProduct име. : Трева жица поправите (вештачка трева инсталација алатки) Материјали : Челик(насликани-печење заврши)Употреба : за одредување на цвест правилно Големина : 35.5cm X20cm X23cm Тежина : 2.2 kg.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата