Андроид Стерео во Автомобил за ФОЛКСВАГЕН PASSAT ГОЛФ JETTA ПОЛО TIGUAN со Carplay и Андроид Авто 9 Инчен HD Екран на Допир Во Цртичка GPS Навигација со WIFI GPS, Bluetooth, FM Радио Carplay Стер

Андроид Стерео во Автомобил за ФОЛКСВАГЕН PASSAT ГОЛФ JETTA ПОЛО TIGUAN со Carplay и Андроид Авто 9 Инчен HD Екран

Достапно за вашата нарачка
DEN 2663.76
Залиха:

【Компатибилен со Безжична Carplay】безжичниот Carplay во возилото систем може тесно да се интегрираат на корисникот i OS уред и i OS апликација софтвер со автомобил машина. 【Во Цртичка GPS Навигација игра онлајн видеа, музика, мулти-функционална мрежа светот, ќе може да се доживее во вашиот автомобил, многу погодно.Карактеристики : - CANBUS : вклучен - Андроид систем : Android 10.Со двојно задните USB порти, можете да полнење и пренос на податоци, исто така, ќе можат да го користат фабриката воланот контрола. 264 - формат на Слика : BMP/JPG/GIF/PNG - Фабрика поставување клучни зборови : 8888 - Јазик : Chinese(Tradtional)/Chinese(simplify)/English/French/German/Italian/Spanish/Portuguese/Turkish/Arabic/Hebrew/Polish/Indonesian/Czech/Danish/Filipino/Dutch/Greek/Ukrainian/Indian/Thai/Japanese/Korean Accessories:1 x "ФОЛКСВАГЕН" Андроид Player1 x GPS Antenna1 x Моќ се Подигнат нови "ФОЛКСВАГЕН" се подигнат style1 x Моќ Подигнат стариот "ФОЛКСВАГЕН" се подигнат style1 x CANBUS box1 x Радио Антена Adapter2 x USB adapter1 x Камера Input1 x РКА Текст/Output1 x Корисникот Manual1 x Копија camera For VWFor "ФОЛКСВАГЕН" /SAGITAR/JATTA/JETTAFor "ФОЛКСВАГЕН" /MAGOTAN/MAGOTAN V6 For "ФОЛКСВАГЕН" /PASSAT B6 For "ФОЛКСВАГЕН" /PASSAT V6 For "ФОЛКСВАГЕН" /MAGOTAN VARIANTFor "ФОЛКСВАГЕН" /PASSAT B7 For "ФОЛКСВАГЕН" /PASSAT NMSFor "ФОЛКСВАГЕН" /PASSAT Variant For "ФОЛКСВАГЕН" /PASSAT CCFor "ФОЛКСВАГЕН" /PASSAT TSIFor "ФОЛКСВАГЕН" /TOURANFor "ФОЛКСВАГЕН"/ГОЛФ VFor "ФОЛКСВАГЕН" /ГОЛФ VIFor "ФОЛКСВАГЕН" /ГОЛФ VARIANTFor "ФОЛКСВАГЕН" /TIGUAN / TIGUAN GPFor "ФОЛКСВАГЕН" /SHARANFor "ФОЛКСВАГЕН" /CADDYFor "ФОЛКСВАГЕН" /POLOFor "ФОЛКСВАГЕН" /EOSFor "ФОЛКСВАГЕН" /SCIROCCOFor дел од "ФОЛКСВАГЕН" /T5/TRANSPORTERFor "ФОЛКСВАГЕН" /R36 VARIANTFor "ФОЛКСВАГЕН" /BEETLEFor "ФОЛКСВАГЕН" /MULTZVANFor "ФОЛКСВАГЕН" /ГОЛФ CROSSFor "ФОЛКСВАГЕН" /ГОЛФ БЛУ MOTIONFor "ФОЛКСВАГЕН" /SPORTLINEFor "ФОЛКСВАГЕН" /БОРА За "ФОЛКСВАГЕН" /AMAROKTip : Иако сме направиле максимални напори за да се обезбеди оваа точка е компатибилен со останатите возила, ве молиме осигурете се дека имате правилен облик / големина на ОЕМ единица пред купување.Тоа работи само на i Phone.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата