LINCO Lincostore 2.9 M x 3М/ 9.5 ft x 10ft Позадина за Поддршка на Системот за полнење и 800W 5500K Чадори Softbox Континуиран Осветлување за Полнење за Фото Студио Производ,Портрет и Снимањ

LINCO Lincostore 2.9 M x 3М/ 9.5 ft x 10ft Позадина за Поддршка на Системот за полнење и 800W 5500K Чадори Softbox

Достапно за вашата нарачка
DEN 4079.76
Залиха:

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. (2) x 20"x28" Softbox со Светилка сопственикот / (2) x 32" Фото Студио Бела Премиум Мека Чадор. (2) x Нов Дизајн Светлината Главата со Мазна Форма да се Справи и Оган-отпорна Пластика Штекер. (4) x 77" Зенит Лесни Здрав Светлина Застане / (4) x Фотографија Сијалица. (1) x 9.5x10 Нозе Позадина Suppor Комплет со 3 Боја на Позадина (5x10 Стапки).Големина : дијагоналната линија 32".Направени од високо квалитетни Материјали.Работи добро да се дифузна светлина од сите видови на Фотографија светлина.Лесен и Лесно да се постави.Боја : снежана проѕирен.Размислуваат и да ја шири светлината поток рамномерно.Се елиминира сјајот и дамки.Минимална висина : 32in.Максимална височина : 77in.Умре фрлија челик за квалитет на изградба.Макс оптоварување : 15lbs.Цинк студ главата. 1 x LINCO#4151-4237 LINCO зенит позадина стојат за поддршка на системот. 3 x LINCO OA4295 Позадина Носители (Позадина Помошник). 1 x LINCO#GEN0510 T 5x10ft chromakey зелен екран. 1 x LINCO#WH0510 T 5x10ft снег бел екран. 1 x LINCO#BLK0510 T 5x10ft црн екран.Големина : 31x8x7 инчи (Dxšxv).Боја : Црна.Лесен и Лесно да се Носат.Издржливи премиум материјалот.Отпорен на вода (не е водоотпорен).Дизајниран за чување на сите светлината комплет додатоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата