Мејн Државата Wraparound Shot Чаша

Мејн Државата Wraparound Shot Чаша

Достапно за вашата нарачка
DEN 190.80
Залиха:

5x6cm стил шут стакло.Мерки 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.Сувенир од Мејн.Го прави голем дар или убав колекторот е објект.Тука е многу ретки и тешко да се најде сувенири колекционерски wraparound shot чаша од Мејн.Тоа е 5x6cm стил shot чаша за мерење 2.25" високи и 1.8" во дијаметар.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата