Kipp 06611-2A284X30 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка, 1/4-20 Надворешен Навој, Ново-Зафат Стил, не ' Рѓосувачки Компоненти, Инчен, 30 мм Завртка Должина, Големина 2

Kipp 06611-2A284X30 Fiberglass Засилен Пластика/Челик Прилагодлива Рачка, 1/4-20 Надворешен Навој, Ново-Зафат Стил,

Достапно за вашата нарачка
DEN 153.12
Залиха:

Пакет Димензии : 8.0 L x 2.0 H x 6.0 W (инчи).Пакет Тежина : 1 фунти.Земја на Потекло : Германија.Дел број : 06611-2 A284 X30. За многу луѓе Ново·Контрола Прилагодлива Рачка претставува клуч за сигурна и удобно грчевито држејќи се за.Ова се справи обезбедува ориентирани кон иднината и моќни решение за речиси секоја работа и стегање проблем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата