uxcell 2mm да 5mm Понесе Крути Цевки, 20mm Должина 9mm Дијаметар, Бакар Вратило Спојка Конектор, Месинг Тон 4Pcs

uxcell 2mm да 5mm Понесе Крути Цевки, 20mm Должина 9mm Дијаметар, Бакар Вратило Спојка Конектор, Месинг Тон 4Pcs

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.76
Залиха:

[Спецификација] Конекција Понесе Дијаметар : 2mm да 5mm; Вкупна Должина : 20mm / 0.79 инчен, надворешен Дијаметар : 9mm / 0.35 инчен; со М3 Завртки. [Добри Перформанси] Врвот тесни тип крути цевки, висок вртежен момент со ригидност, ниска инерција и одлична чувствителност. [Материјал] Направени на висока јачина на бакар со интегриран структура, одржување слободни, масло доказ и отпорност на корозија. [Примена] производот е погоден за модел на автомобил, модел на брод, хардвер, , механички диск ситуации итн. [Забелешка] ригидните тип во суштина не дозволува ексцентричност, и тоа мора да биде целосно прилагодени за време на употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата