Трговија на големо Сензори Замена за Scotsman 11-0577-01 Вшмукување Согласност Thermistor 12 месеци Гаранција

Трговија на големо Сензори Замена за Scotsman 11-0577-01 Вшмукување Согласност Thermistor 12 месеци Гаранција

Достапно за вашата нарачка
DEN 474.96
Залиха:

САД Производителот. 12 Месеци Гаранција.Го Заменува Scotsman Дел Број 11-0577-01. Дел 11-0577-01 Одговара на Модели : CU50, SCCG50, SCCP50. Вкупна Должина : 26".Овој производ не е направен од страна на Scotsman.Ова е високо квалитетна замена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата