Хофман 14202 Мермер Лавиринт Реката Чакал, 2 Quarts

Хофман 14202 Мермер Лавиринт Реката Чакал, 2 Quarts

Достапно за вашата нарачка
DEN 308.40
Залиха:

Грашок големина Чесапик жолта река чакал.Нашите најпопуларните почвата капак.Декоративен почвата маска, може да се користи во затворени простории или на отворено за да им Помогне го задржи почвата влага & намали compaction предизвикани од честото наводнување. 2 четвртиот природни реката камен Повеќе намени затворен & отворено помогне да се задржи на почвата влага & намали compaction предизвикани од честото наводнување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата