Tayg Пластовидно Модул мо. 9, Зелена

Tayg Пластовидно Модул мо. 9, Зелена

Достапно за вашата нарачка
DEN 614.64
Залиха:

Производителот гаранција може да не се применува.Пластовидно пластични модул за мулти-цел складирање. 3 средни и 6 мали кутии за складирање плус dividers.Бојата.Црна структура, црвено кутии.Материјали.Полистирен структура и чување на кутии.Димензиите на структурата се 280x167x140mm, на среден кантите 127x150x37mm, и мали кутии 62x150x37mm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата