К&M Производство 6508 AC 8000 Серија Механички Суспензија за Оригиналниот Луксузни Седиште Без Вртливата

К&M Производство 6508 AC 8000 Серија Механички Суспензија за Оригиналниот Луксузни Седиште Без Вртливата

Достапно за вашата нарачка
DEN 15627.84
Залиха:

Grimmer MSG85 Механички Суспензија.Флип се справи со губење на вредноста.Три-позиција висина прилагодување.Суспензија за патување на 4"/Суспензија удар до 7".Без Зглобот.Заврши делукс механички суспензија замена за полнење за Allis Chalmers 8000 серија трактори, за оригинални луксузни седиште без зглобот.На КМ MSG85 Механички Суспензија нуди поттик во намалување на вибрации за поудобно возење во дури и на најсложените услови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата