SKL ДОМА од сабота Витез Ltd. Безвременски Остава Бања Пешкир, Бела

SKL ДОМА од сабота Витез Ltd. Безвременски Остава Бања Пешкир, Бела

Достапно за вашата нарачка
DEN 2349.60
Залиха:

100% Памук.Вклучува 1 бања пешкир.Мек памук тери со везови и dobby уреденост.Координирање на рака и совет крпа се на располагање, се продава одделно. 100% Памук. 27" x 50".Се одлучат за безвременски жалба со Безвременски Остава бања колекција.Овој мек памук тери бања пешкир карактеристики убави цветни лист вез со шарени dobby уреденост.Заврши изглед со координирање на рака и совет крпи; се продава одделно.SKL Дома од сабота Витез Ltd.носи личност, забава и талент за интимните простори во вашиот дом со производи кои се движат од бања прибор и туш завеси, да се крпи, завеси и пошироко.Дали вашиот стил е оптимист и модерен или класичен и пријатна, SKL Дома обезбедува изгледа како надополнување на речиси секој décor.Комбинирање на 40+ години работно искуство, глобал дизајн инспирација и премиум измислици, SKL Дом продолжува да се доведе на патот во почетниот додатоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата