KEEGH Ткаенина Складирање Кошеви за Организација 3-Pack Плакарот Полица Кошеви Правоаголна Складирање Организатор Кантите 15.0 x 10.3 x 9.5 со Здрав Памук Носат Рачки за Обле?

KEEGH Ткаенина Складирање Кошеви за Организација 3-Pack Плакарот Полица Кошеви Правоаголна Складирање Организатор

Достапно за вашата нарачка
DEN 791.76
Залиха:

【Ткаенина Складирање Кошеви】Нашата пати-во можност складирање кошеви се изградени на трајни Јута / Памук Мешавина Надворешноста повторно да не го користите.Топло совети : Откако ќе се одвиваат нив, ве молиме да ги споделите со нив седат надвор за неколку часа и да го користите железо за да се опорави на обликот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата