WDONGX Исклучителна Врата се Справи со 10pcs/Set Мебел се Справи со Метал Пластика Вратата Копчиња Кабинет Копчиња Рачки за Мебел Фиока Шкафот Кујна се Повлече Рачка

WDONGX Исклучителна Врата се Справи со 10pcs/Set Мебел се Справи со Метал Пластика Вратата Копчиња Кабинет Копчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 1867.20
Залиха:

Погоден за повеќето стандардни вратата големини.Главната Боја : Бела.Име На Производ : Повлечете Knob.Материјал : Метал,Пластика.Може да го замени вашиот стари или скршени се повлече рачка, погоден за почетниот прозорец, кабинет вратата, салон, фиока, ковчегот, итн. 10pcs/set Мебел се Справи со Метал Пластика Вратата Копчиња Кабинет Копчиња Рачки за Мебел Фиока Шкафот Кујна се Повлече Handle Specification : Главни Боја : White Product Име : Повлечете Knob Overall Големина : 32x36mm/1.3"x1.4"(D*H)Тема Дупка Кол : 4mm/0.16"Материјал : Метал,Plastic Description : Може да го замени вашиот стари или скршени се повлече рачка, погоден за почетниот прозорец, кабинет вратата, салон, фиока, ковчегот, итн.Инсталирајте делови се вклучени тука.Пакет Содржина : 10 x Повлече Knob10 x Screwsonly над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Main Color:
White
Product Name:
Pull Knob
Overall Size:
32x36mm/1.3x1.4(D*H)
Thread Hole Dia:
4mm/0.16
Material:
Metal,Plastic
Description:
Can replace your old or broken pull handle, suitable for home window, cabinet door, dresser, drawer, cupboard, etc. :
Install parts are included here. :
Package Content:
10 x Pull Knob :
10 x Screws :
only the above package content, other products are not included. :
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering :
2. The color may show different differences, please understand :

Најдобри предлози во категоријата