HF Manpack Расклопна 7 Елемент Камшик Антена 285 СМ Должина

HF Manpack Расклопна 7 Елемент Камшик Антена 285 СМ Должина

Достапно за вашата нарачка
DEN 1103.76
Залиха:

Воена антена.Лесни Воено Радио Антена Оригинални Нови condiction Користи за VHF радио PRC-77, PRC-9, PRC-10 и PRC-25 7 Елементи цевка се комбинираат со низа Лесно виткање & проширување.Hight квалитет трајни употреба.Единица тежина : 350 g Проширување должина : 285 CM ( 112 инчи) Укината должина : 43 СМ (17 инчи) Укината ширина : Appr. 3.5 см (1.38 инчен).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата